0212 605 02 50İletişim
0item(s)

Şu an için sepetinizde ürün bulunmamaktadır


Birlam Ofis MobilyalarıBüro MobilyalarıOfis Koltukları

Birlam ofis mobilyaları olarak bizler, bu sektörde fark oluşturabilmek adına her geçen gün üretim tesisimize ve çalışanlarımıza yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Bugün Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan her ile her ilçeye uzanan bir ağ oluşturmaya çalışıyor ve bu yolda hızla ilerliyoruz.


Firmamız Hakkında

Ofis Mobilyaları ve Ofis Koltukları Üretim Merkezi 1983 yılından itibaren Ofis Mobilyaları üretimi alanında hizmet veren Yıldız Çelik Büro Mobilyaları, 2005 yılında BİRLAM OFİS markasıyla Bahçeşehir Mobilyacılar Çarşısında Ofis Mobilyaları satışı üzerine faaliyet alanını genişletmekle birlikte kısa zamanda sektörün önemli firmaları arasında yer alarak ofis mobilyaları sektörünün önemli markalarından biri haline gelmiştir. Birlam Ofis Mobilyaları olarak, 1000 m2'lik mağazamızda büro ve ofis, eğitim ve sağlık kurumları, güzellik salonları, kafeterya ve restaurant gibi ticari ve kişisel alanlar için Üst düzey yönetici odalarından, personel çalışma gruplarına kadar tüm ihtiyaçları karşılayabilecek ürün gamına sahip firma, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, fabrika satış mağazaları ve internet sitesi üzerinden perakende satış yapmaktadır.

Zamana daha fazla ihtiyaç duyulduğu günümüzde müşterilerimizin birbirinden farklı tasarımlara sahip ofis malzemelerini kategoriler bazında filitreleyip tüm ürünleri en ince detaylarına kadar inceleme, teknik bilgiler sayesinde mekanınıza uygunluğunu kontrol edebilme, birbirinden farklı renk seçenekleriyle ürünü özelleştirebilme imkanına sahip oldukları gibi ürünlerimizin uygun fiyatlarını satın alabilecekleri farklı ödeme seçenekleri ile web sitemizden satın alma imkanı sunmaktayız.

Firmamız; Ofis Mobilya sektöründe, alanında öncü ve birçok atılım yapmış nadir mobilya firmaları arasında yer almaktadır. Kuruluş yılımızdan bugüne kadar birçok yatırım yapan

firmamız, ofis sektöründe alanının öncüsü birçok firma ile rekabete girecek duruma gelmiştir. Tasarladığı ve ürettiği tüm mobilya ürünlerini birinci sınıf ahşap ürünler kullanarak

birinci sınıf işçilik ile üreten Birlam Ofis, her geçen gün kalitesini hızla artırmakta ve büyük bir ivme ile büyütmektedir.

Bu bağlamda; Birlam Ofis Mobilyaları olarak bizler, bu sektörde fark oluşturabilmek adına her geçen gün üretim tesisimize ve çalışanlarımıza yatırım yapmayı sürdürüyoruz.

Bugün Ülkemiz sınırları içerisinde yer alan her ile her ilçeye uzanan bir ağ oluşturmaya çalışıyor ve bu yolda hızla ilerliyoruz.


Fabrika ve Showroom Bilgileri

office-1
office-2